Pregnancy Test Scanner Prank

Pregnancy Test Scanner Prank 1.0.1

Najlepszy skaner ciążowy Test symulator.

Najlepszy skaner ciążowy Test symulator.

Ten test ciążowy Skaner działa na wszystkich telefonach z systemem Android.

Test ciążowy Skaner Prank to zabawna aplikacja, która skanuje odcisk palca i daje wynik, jeśli jesteś w ciąży, czy nie, czy jest to naprawdę dobrze, czy całkowicie fałszywe, należy pamiętać, jest to tylko żart, ale kto wie, może to być prawdziwy prowadzić przez przypadek, pobrać tę aplikację do smartfonie nie dowiedzieć się, swój wynik !!

Z tego testu ciążowego kalkulatora można łatwo przestraszyć swoje koleżanki i pokazać im, że mogą być w ciąży i mieć dziecko i uczynić z nich uważają, że jest to najbardziej dokładny test ciążowy online, a uśmiać z nich.

Masz prawdziwy i zabawny możliwość wybryk znajomych i rodzinę. Najlepszym domu test ciążowy Simulator teraz dos

Kalkulator ciąży, z którym można nabierz znajomych i baw się z nimi. Twoje Fałszywe wyniki Ciąża pokaże zaraz po zeskanowaniu palca. Skanery Ciąża testowe są tak realne, że dają prawie prawdziwy wygląd.

Funkcje obejmują:

* Wysokiej jakości grafiką

* Realistyczne animacje skaner

* Naprawdę zabawne app wybryk

* Mały rozmiar aplikacji

* Minimalne Uprawnienia

* Całkowicie za darmo i zawsze będzie!

Wystarczy pamiętać należy, że jest to aplikacja żart, przeznaczone do celów rozrywkowych i nie jest przeznaczony do diagnostyki medycznej. nie zapominaj, że większość test ciążowy aplikacje są tworzone tylko dla przyjemności i dla przyjemności i nie są zatwierdzone przez lekarzy. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem ze wszelkie pytania na temat swojej ciąży.

dla wszystkich smartfonów, spróbować i polecam to dla wszystkich swoich znajomych do egzaminu, ludzie będą myśleć, że jest to prawdziwy dom skaner test ciążowy.

Jak tego użyć?

Umieść palec wskazujący na odcisków palców na ekranie, poczekaj chwilę, gdy odcisk palca jest analizowany, twoja inteligentna aplikacja oblicza, Twój osobisty wynik zostaje pokazany, jeśli nie uzyskać wynik, który chcesz, nie ma problemu, po prostu wziąć przetestować ponownie.

Najczęściej pobierane Gry na Android

Więcej
Pregnancy Test Scanner Prank

Download

Pregnancy Test Scanner Prank 1.0.1

Opinie użytkowników o Pregnancy Test Scanner Prank